Binlerce kilometrelik bir yolculuk , tek bir adımla başlar.... Lao Tzu                                                            Demek ki seyahat 3adım'da olmalı : )

3ADIM Turizm ve Seyahat Acentası

 

242 3241219

YURTDIŞI  TURLAR YURTİÇİ TURLAR GEMİ TURLARI BALAYI TATİLİ KÜLTÜR TURLARI KİŞİYE ÖZEL HİZMETLER KURUMSAL HİZMETLER SPOR TURİZMİ UÇAK BİLETİ VİZE

AVRUPA TURLARIMIZ  / Büyük İspanya Turu

HAREKET TARİHLERİ

23 Mart 2013

 
Uçuşlar
Özel Havayolu ile

Sizi biz arayalım!

 Avrupa Turları

Orta Avrupa

*Viyana-Prag-Budapeşte

*Prag

 

İtalya

*Büyük İtalya (Napoli, Roma, Floransa, Venedik, Torino)

*İtalya Harikası (Milano, Venedik, Floransa (Montecatini), Roma)

*Roma

*Yunanistan İtalya (Otobüs ile)

 

Benelux

*Amsterdam, Brüksel, Paris,Lüksemburg

 

İspanya

*Büyük İspanya(Madrid, Sevilla, Granada, Valencia, Barcelona)

*Barcelona-Madrid

*Endülüs

 

Hollanda

*Amsterdam

 

 

Baltıklar

*Vilnius, Riga, Tallinn, Helsinki

 

 

 
TUR PROGRAMI
 

1.GÜN İSTANBUL –MADRID

Havalimanı Dış Hatlar Terminali .....r kontuarı önünde buluşma . Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Özel Havayolları’nın  özel seferi ile  Madrid’e uçuş. Varışımızı takiben (panoramik Madrid şehir turu yapılabilir) bizi bekleyen özel otobüsümüzle yapılacak olan . Geceleme otelimizde.

2.GÜN MADRID (TOLEDO) (FLAMENKO)

Sabah kahvaltı sonrası misafirlerimiz ile panoramik Madrid şehir turuna katılıyoruz; Kraliyet Sarayı, İspanya Meydanı Ve Cervantes Anıtı, La Puerto Del Sol Alanı, Alcala Kapısı, Cibeles Meydanı Ve Çeşmesi, Paseo Del Prado Ve Apollo Çeşmesi, Retiro Parkı, Gran Via, Castellana Caddeleri ve Plaza Mayor görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası serbest zaman, Dileyen misafirlerimiz ile rehberimizin düzenleyeceği ekstra olarak yarım günlük İspanya’nın eski başkenti olan “Toledo” gezisine katılabilirler. İspanya’nın eski başkenti olan “Toledo” gezisi. Toledo, gerçek bir açıkhava müzesi. İspanya’nın eski başkenti Toledo, Unesco Dünya Mirası listesinin en önemli kentlerinden biridir. Ülkenin en heybetli katedrali, dünyaca ünlü ressamların eserlerine ev sahipliği yaparak dünyanın sayılı müzeleriyle yarışır hale gelmiştir. El Greco’nun kenti olarak bilinen Toledo, 16. yy’dan günümüze değişmeden gelmeyi başarmıştır. Roma, vizigot, arap, gotik, rönesans mimarisinin izlerini taşıyan yapılar, dar sokaklar, El Greco’nun tabloları, tipik pastaneler, Damascino mağazaları ve tabii ki ünlü katedrali ile turistik bir hac yeridir. Gezi sonrası otelimize transfer ve serbest saatler. Akşam arzu eden misafirler İle ekstra “Flamenco Gecesi” içkili, müzikli İspanyol dansları eşliğinde eğlence. Geceleme otelimizde.

3.GÜN MADRID(SEGOVIA-AVILA)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman.Arzu edenler ile ekstra olarak yapılacak olan “Segovia& Avila”gezisi. Bu turumuzda muhteşem manzaralı bir yolculuğun ardından ortaçağdan kalan izlerini aynen koruyan Segovia’ya varış ve bu tipik Roma şehrini ziyaret. Ayrıca Segovia’da Disneyland’ın sembolü haline gelen şatoya ilham kaynağı olan Alcazar şatosunu gezme imkanı bulacak ve Romalılar tarafından yapılmış ünlü su kemerlerini görebileceksiniz. Ve yine ortaçağ kenti olan Avila tarihi surlarıyla, kilisileriyle, devasa katedrali ile gezinize renk katıcaktır.Gezi sonrası Madrid’deki otelimize geri dönüş ve serbest saatler. Geceleme otelimizde.

4.GÜN MADRID-BARCELONA

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Barcelona’ya hareket .Yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan “Zaragoza” panoramik şehir turu yapılacaktır. Yaklaşık 8 saatlik yolculuğumuzun ardından Barcelona’da konaklayacağımız otele varış ve serbest zaman . Geceleme otelimizde .

5.GÜN BARCELONA

Sabah kahvaltı sonrası panoramik Barcelona Şehir turu için hareket . Bu turumuzda ; Marina, Colombus Sokağı, ünlü Batllo Evi ve Mila ev yapıları, Sagrada Familia, Via Layetana, Stadyum,Sant Jordi Sarayı, Calatrava Kulesi görülecek yerler arasındadır. Son olarak Plaza De Catalunya görülecektir. Alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman.Turumuz sonrasında otelimize transfer. Akşam arzu edenlerle ekstra “Flamenco Gecesi” içkili, müzikli İspanyol dansları eşliğinde eğlence. Geceleme otelimizde.

6.GÜN BARCELONA(GERONA&FIGUERAS(DALI MUZESI)

Kahvaltı sonrası serbest zaman.Arzu edenler ile ekstra “Gerona & Figueras (Dali Müzesi)” turu.Bu turumuzda,önce Catalan musevi cemaatının 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları ile bizi geçmişe Musevi cemaatinin yaşamından kesitler vererek götürecek ünlü Jewish meydanı el call ve antik Arap – Osmanlı kültüründen gelen hamam örneği görülerek Figueras şehrine sürrealist ressam Dali’nin eserlerinin sergilendiği Dali Müzesi gezilecek.Kuzeyin en güzel bu iki şehri sizi Catalan dünyasını ayrıcalıklarına götürecek. Güzel bir günün ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

7.GÜN BARCELONA (GUELL PARK&POBLE ESPANYOL&GOTIK MAHALLE)

Sabah kahvaltı sonrası serbest gün.Alışveriş imkanı. Arzu edenlerle ekstra “Guell Park & Poble Espanyol & Gotik Mahalle ” gezisi. Bu turumuzda, UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Barcelona’nın ünlü mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Guell Park’ı , 1929 yılında yapılmış olan Poble Espanyol ‘da İspanya’nın 116 tane farklı binasını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkanı bulacaksınız. Ve turumuzun devamında Barcelona’nın en otantik bölgelerinden biri olan Gotik mahalleyi adım adım gezerek tarihi havayı soluma şansına sahip olacaksınız . Akşam otelimize dönüş.Geceleme otelimizde.

8.GÜN BARCELONA-ISTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve havalimanına transfer. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Özel Havayollarının özel seferi ile İstanbul’a uçuş. Istanbul’a varış ve gezimizin sonu. Istanbul’a Hoşgeldiniz !

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
 

 • Özel Havayolları özel seferi  ile İstanbul- Madrid/ Barcelona -İstanbul arası uçak bileti
 • Madrid- Barcelona arası otobüs yolculuğu .
 • Havalimanı – otel – Havalimanı transferleri
 • Madrid’te 3 gece  Barcelona’da 4 gece ,toplam 7 gece 8 gün oda kahvaltı konaklama
 • Barcelona konaklama vergileri,
 • Yarım günlük Panoramik Madrid ve Barcelona şehir gezileri
 • Havalimanı ve güvenlik vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • KDV dahildir.

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 

 • Vize ücreti ve servis bedeli  120 EURO (Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)
 • Yurtdışı çıkış Fonu 15 TL ( Yurt dışı çıkış harçlarınızı seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız rica olunur)
 • Her turlu kisisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Müze girişleri 
 • Ekstra tur ücretleri
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %18 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.(11.07.2011 den sonra yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.)
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
** Trp odalarda 3.yatak ek yatak olup, standart yataklardan küçüktür.
** Grup amerikan kahvaltıları ayrı salonda verilebilir.
** Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir. 

 
 Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı olması halinde gerçekleşmektedir . 20 kişiden az katılım olması halinde  fiyat farkı oluşabilmektedir.
 
 

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

NOT: 3ADIM, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.

3ADIM Turizm ve Seyahat Acentası

FENER MAHALLESI 1987 SOKAK YUSUF BEY APT 14/2 ANTALYA TURKEY

Telefon : + 90 242 3241219   Fax: + 90 242 3241218

info@3adim.com  cpyright 2011 webmaster GAP