Binlerce kilometrelik bir yolculuk , tek bir adımla başlar.... Lao Tzu                                                            Demek ki seyahat 3adım'da olmalı : )

3ADIM Turizm ve Seyahat Acentası

 

242 3241219

YURTDIŞI  TURLAR YURTİÇİ TURLAR GEMİ TURLARI BALAYI TATİLİ KÜLTÜR TURLARI KİŞİYE ÖZEL HİZMETLER KURUMSAL HİZMETLER SPOR TURİZMİ UÇAK BİLETİ VİZE

AVRUPA TURLARIMIZ  / Endülüs

HAREKET TARİHLERİ

28 Mart 2013

 
Uçuşlar
Özel Havayolu ile

Sizi biz arayalım!

 Avrupa Turları

Orta Avrupa

*Viyana-Prag-Budapeşte

*Prag

 

İtalya

*Büyük İtalya (Napoli, Roma, Floransa, Venedik, Torino)

*İtalya Harikası (Milano, Venedik, Floransa (Montecatini), Roma)

*Roma

*Yunanistan İtalya (Otobüs ile)

 

Benelux

*Amsterdam, Brüksel, Paris,Lüksemburg

 

İspanya

*Büyük İspanya(Madrid, Sevilla, Granada, Valencia, Barcelona)

*Barcelona-Madrid

*Endülüs

 

Hollanda

*Amsterdam

 

 

Baltıklar

*Vilnius, Riga, Tallinn, Helsinki

 

 

 
TUR PROGRAMI  Sevilla - Granada
 

1.GÜN İSTANBUL – MALAGA - SEVILLA
Havalimanı Dış Hatlar Terminali Prontotour kontuarı önünde buluşma.Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Özel Havayolları’nın özel seferi ile Malaga'ya uçuş. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Malaga şehir turu ( Şehir turu uçuş saatlerinin müsaitliğine bağlı olarak son gün de yapılabilir). Sevilla otelimize transfer ve yerleşme. Serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.GÜN SEVİLLA (FLAMENKO) (ALCAZAR-KATEDRAL-TEKNE TURU)
Sabah kahvaltı sonrası yapılacak olan panoramik Sevilla şehir gezisinde; Muvahhit’ler döneminden kalma eski Ulu Camii’nin yerine 15. yy da inşaa edilmeye başlanan katedral (dışarıdan), Arap ,Gotik ve Rönesans tarzı sarayların yanyana yükseldiği krallık malikanesi Alcazar(dışarıdan görülecektir.), Altın Kule denilen 13. yy dan kalma kale, Belediye Sarayı görülecek yerler arasındadır. Ardından ekstra düzenlenecek olan Alcazar, Katedral ve Tekne turuna katılabilirsiniz. Gezi sonrası otele hareket ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Flamenko show gösterisine katılıyoruz. Geceleme otelimizde.

3.GÜN SEVILLA-CORDOBA-GRANADA (CORDOBA CAMII)
Sabah kahvaltısından sonra özel otobüs ile Cordoba’ya hareket.Cordoba ‘ya varışta yapılacak olan panaromik şehir tanıtım gezisinde yapımına 785 yılında başlanan ve 987 de tamamlanan, Batı islam sanatının en etkili yapılarından biri olan Cordoba Camii (dışarıdan görülecektir.), Musevi Mahallesi görülecek yerler arasındadır. Serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Cordoba Camii turuna katılıyoruz. Şehir gezisinden sonra Granada'ya geçiyoruz. Varışımızın ardından panoramik Granada şehir turu. Şehir turunda görülecek yerler arasında Bib Lambra Meydanı, Kristof Kolomb Anıtı, Belediye Sarayı, Katedral (dışarıdan) yer almaktadır. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4.GÜN GRANADA (AL HAMBRA) (SAGRAMONTE)
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak Elhamra Sarayı ziyaret ediyoruz. Elhamra, Gırnata'ya hakim bir tepe üzerindeki düzlükte, savunma kalesi ve saray olarak yapılmıştır. Bu yüzden dışarıdan biraz hantal görünür. Fakat hantal kale duvarlarının içinde eşsiz güzellikte bir sarayla karşılaşılır. Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Elhamra, yani "Kırmızı" denmiştir. Tur bitiminde otele transfer ve serbest zaman.Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Sagramonte çingene mahallesi turuna katılıyoruz. Dunya kultur mirasi listesinde olan eski cingene mahallesi sagramontede dogal magaralarda bir icki eslignde dogal cingene showunu izliyoruz ve show sonrası yine dunya kultur mirasi listesinde olan eski musluman mahallesi ALBAYZIN'de gezintimizi gerçekleştirip. Otelimize transfer. Geceleme otelimizde.  

5.GÜN GRANADA - MALAGA –İSTANBUL ( MARBELLA&RONDA&MIJAS)
Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle ile ekstra Marbella & Ronda & Mijas turuna katılabilirsiniz. Dünyaca ünlü Jet sosyetelerinin uğrak limanı Marbella, büyülü tarih kokan Ronda, sevimli tipik Endülüs köylerinden Mihas görülecektir.  Belirlenen saatte buluşma ve Malaga havalimanına transfer. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Özel Havayolları’nın özel seferi ile İstanbul’a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından  Istanbul’a varış ve gezimizin sonu.Istanbul’a Hoşgeldiniz !

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Özel Havayolları özel seferi ile İstanbul- Malaga -İstanbul arası uçak bileti
 • Malaga- Sevilla - Cordoba - Granada - Malaga arası otobüs yolculuğu
 • Havalimanı – otel – Havalimanı transferleri
 • Sevilla'da 2 gece, Granada'da 2 gece toplam 4 gece kategori otelde oda kahvaltı konaklama
 • Panoramik Sevilla, Cordoba, Granada, Malaga şehir gezileri
 • Tüm şehirler arası transferler
 • Havalimanı ve güvenlik vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • KDV dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Vize ücreti ve servis bedeli  120 EURO (Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)
 • Yurtdışı çıkış Fonu 15 TL ( Yurt dışı çıkış harçlarınızı seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız rica olunur)
 • Her turlu kisisel harcamalar ve otel ekstralari
 • Müze girişleri 
 • Ekstra tur ücretleri
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %18 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.(11.07.2011 den sonra yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.)
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
** Trp odalarda 3.yatak ek yatak olup standart yataklardan küçüktür.
** Grup Amerikan kahvaltıları ayrı salonda servis edilebilir.
** Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir.
Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımıyla gerçekleşmektedir . 20 kişinin altında katılım olması halinde fiyatlar artış gösterir.
 

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

NOT: 3ADIM, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.

3ADIM Turizm ve Seyahat Acentası

FENER MAHALLESI 1987 SOKAK YUSUF BEY APT 14/2 ANTALYA TURKEY

Telefon : + 90 242 3241219   Fax: + 90 242 3241218

info@3adim.com  cpyright 2011 webmaster GAP