Binlerce kilometrelik bir yolculuk , tek bir adımla başlar.... Lao Tzu                                                            Demek ki seyahat 3adım'da olmalı : )

3ADIM Turizm ve Seyahat Acentası

 

242 3241219

YURTDIŞI  TURLAR YURTİÇİ TURLAR GEMİ TURLARI BALAYI TATİLİ KÜLTÜR TURLARI KİŞİYE ÖZEL HİZMETLER KURUMSAL HİZMETLER SPOR TURİZMİ UÇAK BİLETİ VİZE

AMERİKA TURLARIMIZ  / Doğu Amerika

Hareket Tarihleri

10 Ağustos 2013

 
Uçuşlar
TK001   Istanbul - New York        13:15 Hareket   16:50 Varış
TK008   Washington - Istanbul    23:25 Hareket   16:45 Varış +1 (ertesi gün)

Sizi biz arayalım!

 
Amerika Turları

Doğu Amerika

*NewYork, Orlando, Miami 

 

Batı Amerika

*LA, Las Vegas, San Fransisco

  

 

Güney Amerika

*Rio de Jenerio,  Iguassu Şelalesi, Bouenos Aires

  

Küba

*Küba

 

 

 

 

TUR PROGRAMI  NewYork-Orlando-Miami
 

1.GÜN İSTANBUL- NEW YORK

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidis terminali ... Tour kontuarı önünde saat 10:30'da buluşma. Bagaj, bilet ve gümrük işlemleri sonrasında Türk Hava Yollarının TK001 sefer sayılı uçuşu ile saat 13:15’de New York’a hareket. Yerel saat ile 16:30'da New York’a varıs. Havalimanında bizleri bekleyen transfer aracımız ile otele transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde. 

2.GÜN NEW YORK

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra New York şehrini tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Öğleden sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği yarım günlük Özgürlük Anıtı ve dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State Building turuna katılabilirler. Tur bitiminde alışveriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Geceleme otelimizde. 

3.GÜN NEW YORK

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük Washington D.C turunu katılabilirler. Bu tur esnasında Amerika Birleşik Devletleri’nin başkentinde Eski Posta Merkezi, Capitol, Beyaz Saray, FBI Binası, Pentagon Binası, Arlington Mezarlığı, Abraham Lincoln Anıtı, Vietnam ve Kore Şehitleri Anıtı göreceğimiz yerler (Yaklaşık 12 saat sürecek olan bu tur panoramiktir. Herhangi bir müze ya da ören yeri girişi içermez). Daha sonra otelimize dönüş. Geceleme otelimizde. 

4.GÜN NEW YORK-ORLANDO

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra Amerika'nın eğlence başkenti olan Orlandp’ya hareket için havalimanına transfer. Check-in işlemlerinden sonra yerel havayolları ile Orlando’ya uçuş. Varışımıza istinaden havalimanında bizleri bekleyen otobüsümüz ile otelimize transfer. Otelimize giriş ve odaların dağılımından sonra serbest vakit. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Sea World turuna katılarak, Dünyanın en büyük su parklarından biri olan bu parkta çeşitli hayvanlar ile yapılan şovları ve su üzerinde lazerle, havai fişekle yapılan gösterileri izleyebilir, yunuslar ile yüzmenin keyfine varabilir, kendinizi binlerce değişik rengin ve tropikal balıkların ortasında bulmanın zevkini yaşabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

5.GÜN ORLANDO

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük Universal studio'ları turuna katılabilirler. Bu turumuzda Dünyanın film merkezi olan Amerika'da bu filmlerin çekimi sırasında nasıl şehirlerin yaratıldığını görecek, parkın içinde bulunan muhteşem eğlence araçları ile eğleneceksiniz. Arzu edenler bu keyifli parkın ardından Premium Outlets turuna katılabilir, birbirinden ünlü marka ürünleri oldukça uygun fiyatlara satın alma şansına sahip olabilirsiniz. Geceleme otelimizde 

6.GÜN ORLANDO

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük Disneyworld Magic Kingdom turuna katılabilirler. Bu turumuzda Walt Disney’in yarattığı dünyaca ünlü çizgi film kahramanlarını ve günümüzde dünyayı kasıp kavuran bazı ünlü çizgi film karakterleri ile ilgili muhteşem showları görecek ve akşam yapılan ünlü Disney yürüyüşünü seyredeceksiniz. Turdan sonra otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

7. Gün ORLANDO

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest vakit. Arzu edenler rehberleirnin ekstra olarak düzenleyeceği Epcot turuna katılabilirler. İçersinde Dünya'nın çeşitli ülkelerinin Ülke Modellerini barındıran, geleceğin Dünyasının tiplemesi olan ve ayrıca birçok roller coster'a sahip olan bu parkta günün nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Geceleme otelde. 

8.GÜN ORLANDO-MIAMI

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra özel aracımızla ile Miami’ye hareket. Yol üzerinde arzu edildiği takdirde ekstra olarak Kennedy Uzay Üssü gezisi yapma imkanımız olacaktır. (Bu turun yapılabilmesi için tam katılım gerekmektedir.) Burası ABD’nin uzay araştırmaları esnasında ürettiği araçların füzelerin ve füze rampalarının halka sergilendiği bir park niteliğindedir. Üs içerindeki özel otobüslerle yapacağımız gezintiden ve alışverişten sonra özel otobüsümüzle Miami’ye otelimize transfer olmadan önce Miami şehrini tanıtan yarım günlük panoramik bir şehir turu yapacağız. Bu tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler. Tur bitiminde otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde. 

9.GÜN MIAMI

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ve Kuzey Amerika Kıtasının en uç noktası olan ayrıca Küba’ya en yakın ABD şehri olan Key West turuna katılabilirler. Bu turumuz esnasında Key West’in egzotik ortamını, ünlü yazar Ernest Hemingway’in evini, tarihi binaları ve ünlü barlarını göreceksiniz. Bu turu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Geceleme otelimizde.

10.GÜN MIAMI-WASHINGTON-ISTANBUL
Sabah alınacak kahvaltıdan sonra serbest vakit. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Saw Grass alışveriş turuna katılabilirler. Öğleden sonra havalimanına transfer ve check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Washington'a uçuş. Burada yapacağımızbir aktarma ile Türk Hava Yollarının TK008 nolu seferi ile saat 23:25'de İstanbul'a hareket. Geceleme uçakta.

11. GÜN ISTANBUL
Yerel saat ile 16:45’de İstanbyul Atatürk Hava Limanına varış. Turumuzun sonu.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
* Türk Havayolları ile İstanbul – New York / Washington – İstanbul arası gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
* Yerel havayolları ile New York - Orlando / Miami - Washington arası ekonomi sınıf uçak bileti 
* Havalimanı ve güvenlik vergileri 
* New York’da 3 gece oda kahvaltı bazında konaklama. 
* Orlando’da 4 gece oda kahvaltı bazında konaklama. 
* Miami’de 2 gece oda kahvaltı bazında konaklama. 
* New York, Miami ve Washington'da yarım günlük panoramik şehir turları. 
* Tüm Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri. 
* Profesyonel Türkce rehberlik hizmetleri. 
* Mesleki Zorunluluk Seyahat ve sağlık sigortası.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Otellerdeki kişisel harcamalar ( mini bar, kuru temizleme, vs ) 
* Programda belirtilmemiş olan yemekler ve turlar. 
* ABD vize ücreti 
* Tam kapsamlı seyahat sigortası 
* Yurt dışı çıkış fonu. (15 TL)

 

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

NOT: 3ADIM, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.

3ADIM Turizm ve Seyahat Acentası

FENER MAHALLESI 1987 SOKAK YUSUF BEY APT 14/2 ANTALYA TURKEY

Telefon : + 90 242 3241219   Fax: + 90 242 3241218

info@3adim.com  cpyright 2011 webmaster GAP