Binlerce kilometrelik bir yolculuk , tek bir adımla başlar.... Lao Tzu                                                            Demek ki seyahat 3adım'da olmalı : )

3ADIM Turizm ve Seyahat Acentası

 

242 3241219

YURTDIŞI  TURLAR YURTİÇİ TURLAR GEMİ TURLARI BALAYI TATİLİ KÜLTÜR TURLARI KİŞİYE ÖZEL HİZMETLER KURUMSAL HİZMETLER SPOR TURİZMİ UÇAK BİLETİ VİZE

AVRUPA TURLARIMIZ  / ROMA

 

 

 
Uçuşlar
FREEBIRD HAVAYOLLARI 
29 MART  FHY 703  ISTANBUL - ROMA  10:10  11:35
02 NİSAN FHY 704  ROMA - ISTANBUL   01:55  05:15

Sizi biz arayalım!

 Avrupa Turları

Orta Avrupa

*Viyana-Prag-Budapeşte

*Prag

 

İtalya

*Büyük İtalya (Napoli, Roma, Floransa, Venedik, Torino)

*İtalya Harikası (Milano, Venedik, Floransa (Montecatini), Roma)

*Roma

*Yunanistan İtalya (Otobüs ile)

 

Benelux

*Amsterdam, Brüksel, Paris,Lüksemburg

 

İspanya

*Büyük İspanya(Madrid, Sevilla, Granada, Valencia, Barcelona)

*Barcelona-Madrid

*Endülüs

 

Hollanda

*Amsterdam

 

 

Baltıklar

*Vilnius, Riga, Tallinn, Helsinki

 

 

 
TUR PROGRAMI
 

1.GÜN - İSTANBUL -­ ROMA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 08:00'de Prontotour yetkilileriyle buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerini takiben Freebird Havayolları ile saat 10:10'da  Roma’ya hareket. 11:35'te inişimizi takiben özel otobüslerimiz ile yapılacak panoramik Roma şehir turunda; Colosseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emanuele Anıtı, Roma Forum, Imperial Forum, Via Del Corso, Vatikan Cumhuriyeti'nin kült merkezi St.Pietro Katedraligörülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

2.GÜN - ROMA (NAPOLI - POMPEI)

Sabah kahvaltı sonrası serbest gün. Arzu edenler ile tam gün ekstra tipik İtalyan şehri olan Napoli ve Vezüv Yanardağı'nın püskürmesiyle kül bulutu altında kalan ve taşlaşmış bedenlerin görüldüğü antik şehirPompei turu. Geceleme otelimizde.

3.GÜN - ROMA (FLORANSA TURU)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak Floransa turuna cıkıyoruz. Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa’ya varış ve yapılacak olan şehir turunda Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria, Michelangelo Tepesi görülecek yerler arasındadır.

4.GÜN - ROMA - (CASTELLI ROMANI OUTLET VE DAĞ KÖYLERİ) 

Sabah kahvaltı sonrası 10.00'da odaların boşaltılması ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak yapılacak olan Roma’nın dışındaki İtalya’nın en büyük outletinde ucuz alışveriş fırsatı ve Roma dışındaki göl kıyısı sayfiye yerlerinin görüleceği turumuza katılabilirler. Tur sonrası Roma Havalimanı’na transfer.

5.GÜN ROMA - İSTANBUL 

Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Freebird Havayolları ile  saat 01:55'te İstanbul’a hareket. 05:15'te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
 

 • Freebird Havayolları özel seferi ile İstanbul (Sabiha Gökçen) / Roma / İstanbul (Sabiha Gökçen) uçak bileti 
 • Roma´da belirtilen kategorideki otellerde 3 gece oda, 4 gün, Continental kahvaltı konaklama 
 • Havaalanı - Otel - Havaalanı transferleri 
 • Yarım günlük panoramik Roma şehir turu
 • Pprofesyonel rehberlik hizmeti 
 • Fiyatlarımıza K.D.V dahildir.
 • Havaalanı ve güvenlik vergileri, havalimanı yer hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • Konaklama vergileri

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 

 • İtalya vize ücreti  110EURO(Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz
 • Yurt dışı çıkış konut fonu bedeli 15 YTL (Yurt dışı cıkış harclarını seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız gerekmektedir.)
 • Ekstra turlar
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %18 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.(11.07.2011 den sonra yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.)
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

 

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

NOT: 3ADIM, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.

3ADIM Turizm ve Seyahat Acentası

FENER MAHALLESI 1987 SOKAK YUSUF BEY APT 14/2 ANTALYA TURKEY

Telefon : + 90 242 3241219   Fax: + 90 242 3241218

info@3adim.com  cpyright 2011 webmaster GAP