Binlerce kilometrelik bir yolculuk , tek bir adımla başlar.... Lao Tzu                                                            Demek ki seyahat 3adım'da olmalı : )

3ADIM Turizm ve Seyahat Acentası

 

242 3241219

YURTDIŞI  TURLAR YURTİÇİ TURLAR GEMİ TURLARI BALAYI TATİLİ KÜLTÜR TURLARI KİŞİYE ÖZEL HİZMETLER KURUMSAL HİZMETLER SPOR TURİZMİ UÇAK BİLETİ VİZE

AVRUPA TURLARIMIZ   / Viyana-Prag-Budapeşte

 

Viyana-Prag-Budapeşte


4 - 11 - 18 - 25 Mayıs
1 - 8 - 15 - 22 - 29 Haziran
6 - 20 Temmuz
10 Ağustos

 
Uçuşlar
OS 822 İstanbul - Viyana
  17:25 - 19:00
OS 821 Viyana - İstanbul
  13:10 - 16:30

Sizi biz arayalım!

 Avrupa Turları

Orta Avrupa

*Viyana-Prag-Budapeşte

*Prag

 

İtalya

*Büyük İtalya (Napoli, Roma, Floransa, Venedik, Torino)

*İtalya Harikası (Milano, Venedik, Floransa (Montecatini), Roma)

*Roma

*Yunanistan İtalya (Otobüs ile)

 

Benelux

*Amsterdam, Brüksel, Paris,Lüksemburg

 

İspanya

*Büyük İspanya(Madrid, Sevilla, Granada, Valencia, Barcelona)

*Barcelona-Madrid

*Endülüs

 

Hollanda

*Amsterdam

 

 

Baltıklar

*Vilnius, Riga, Tallinn, Helsinki

 

 

 
TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL - VİYANA - BUDAPESTE
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde .... kontuarında saat 15:30’da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Avusturya Havayolları OS 822 nolu seferi ile saat 17:25’de Viyana'ya hareket, saat 19:00’da varış. Varışımızı takiben bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Budapeşte'ye hareket. Varışımızı takiben otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde. 

2.GÜN BUDAPEŞTE 
Sabah kahvaltı sonrası şehir turu: Kahramanlar Meydanı, Andrassy Caddesi, Opera, Parlamento, Zincirli Köprü, Buda Kalesi, Mathias kilisesi, Elizabeth Köprüsü görülecek yerler arasında. Sonrasında serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Tuna nehrinde tekne gezisi turuna katılma imkanı. Arzu edenler için ekstra Esztergom / Visegrad / Szentendre gezisi ve akşam ki ekstraBorkatakomba Çigan gecesi veya Tuna nehrinde tekne gezisi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

3.GÜN BUDAPEŞTE - PRAG
Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle Prag’a hareket. (Şehirlerarası transfer sırasında ekstraBratislava turu) Prag'a varışımızı takiben şehir turu: Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, Mustek Meydanı ve Vaslavske Bulvarı. Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Akşam arzu edenler için ekstra Vltava nehrinde yemekli tekne gezisi turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

4.GÜN PRAG 
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra tam günlük Karlovy Vary ve akşam ki ekstra Folklorik Çek Gecesi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

5.GÜN PRAG 
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra yarım günlük Terezin Nazi Kampı ve akşam ki ekstra Ortaçağ Gecesi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

6.GÜN PRAG - VİYANA
Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle Viyana’ya hareket. (Şehirlerarası transfer sırasında ekstra Cesky Krumlov turu) Viyana'ya arışımızı takiben şehir turu:Opera Binası, Güzel Sanatlar Müzesi, Parlamento Binası, Belediye Binası, Burg Theatre, Üniversite, Belvedere Sarayı, Votiv Kilisesi, Maria Teresa Meydanı ve şehrin diğer önemli yerleri. Turdan sonra otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam arzu edenler için ekstra Klasik Müzik Konseri. Geceleme otelinizde.

7.GÜN VİYANA 
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için yarım günlük ekstra Mayerling – Zigrod ( Viyana Ormanları Turu ) ile akşamki ekstra Grinzing Meyhaneleri turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

8.GÜN VİYANA- İSTANBUL
Sabah kahvaltı sonrası havalimanına transfer, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Avusturya Havayolları OS 821 nolu seferı ile saat 13:10'da İstanbul'a hareket, saat 16:30'da varış ve turumuzun sonu.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
 

 • Avusturya Havayolları ile İstanbul - Viyana - İstanbul uçak biletleri
 • Havalimanı ve güvenlik vergileri, Atatürk havalimanı yer hizmetleri
 • Özel otobüslerimiz ile Viyana - Budapeşte – Prag - Viyana arası ulaşımlar
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
 • 3* 4* otellerde Budapeşte’de 2, Prag’da 3 ve Viyana'da 2 olmak üzere toplam 7 gece oda +  kahvaltı konaklama
 • Panoramik Budapeşte, Prag, Viyana şehir turları
 • Tüm Tur boyunca tecrübeli Profesyonel rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • KDV Dahildir.

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 

 • Macar veya Çek Vize ücretleri  75 EUR (Macar ve ya Çek Schengen Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)
 • Ekstra turlar (Ekstra tur günleri değişebilir.)
 • Yurtdışı çıkış fonu 15 TL (Yurt dışı çıkış harçlarını seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız gerekmektedir.)
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %18 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.(11.07.2011 den sonra yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.)
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
 • Türk Hava Yolları uçuşlarında her kişinin 1 bagaj ve 20 kilo hakkı vardır. 20 kiloyu geçen bagajlar için ücret farkı ödenmesi gerekmektedir. Eşli - çocuklu dahi olsa 20 kilo sınırı aşılamamakta ve fark ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple her kişi için 1 bagaj tavsiye edilir. El bagajları maksimum 7 kilo olmalıdır.

*** 3 kişilik odalarda ilave yatak standardı farklı olabilir.
*** Şehirlerarası transfer sırasında yapılan ekstra turlar çoğunluğun katılımı ile gerçekleşir. Katılmayan misafirlerimiz uygun bir mola noktasında vakit geçirebilirler.

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

NOT: 3ADIM, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.

3ADIM Turizm ve Seyahat Acentası

FENER MAHALLESI 1987 SOKAK YUSUF BEY APT 14/2 ANTALYA TURKEY

Telefon : + 90 242 3241219   Fax: + 90 242 3241218

info@3adim.com  cpyright 2011 webmaster GAP