Binlerce kilometrelik bir yolculuk , tek bir adımla başlar.... Lao Tzu                                                            Demek ki seyahat 3adım'da olmalı : )

3ADIM Turizm ve Seyahat Acentası

 

242 3241219

YURTDIŞI  TURLAR YURTİÇİ TURLAR GEMİ TURLARI BALAYI TATİLİ KÜLTÜR TURLARI KİŞİYE ÖZEL HİZMETLER KURUMSAL HİZMETLER SPOR TURİZMİ UÇAK BİLETİ VİZE

GÜNEY AMERİKA TURLARIMIZ  /

Hareket Tariheri

29/06/13 - 08/07/13

 
Uçuşlar
LH 1301 7:35 IST-FRA / 19:50 FRA-RIO

LH 511 17:35 B.A. - FRA

10:50 FRA-12:50 IST

Sizi biz arayalım!

Amerika Turları

Doğu Amerika

*NewYork, Orlando, Miami 

 

Batı Amerika

*LA, Las Vegas, San Fransisco

  

 

Güney Amerika

*Rio de Jenerio,  Iguassu Şelalesi, Bouenos Aires

  

Küba

*Küba

 

 

 

 

RIO DE JENERIO- IGUAS ŞELALESİ BOUNES AIRES

1. Gün İstanbul – Frankfurt - Rio de Janeiro
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali ... Turizm deskinde yetkililerimiz ve rehberimiz ile 15:30’da buluşma. Pasaport, bagaj ve gümrük işlemleri sonrasında Lufthansa Hava Yolları’nın LH 1301 sayılı uçuşu ile saat 17:35’de Frankfurt’a hareket. Yerel saat ile 19:50’de Frankfurt’a varış. Yerel saat 22:15’de Rio De Janeiro’ya olan yolculuğumuz devam ediyor. Geceleme uçakta…
2. Gün Rio de Janeiro
Sabah saatlerinde Rio de Janeiro’ya varışımızın ardından, otelimize transfer… Otelimizde kısa bir dinlenme molası ve kahvaltının ardından, Sugar Loaf Tepesi ve Downtown turumuzu yapmak üzere yola koyuluyoruz. Metropolitan Katedrali, Belediye Tiyatrosu, Milli Kütüphane ve Sugar Loaf Tepesi göreceğimiz yerler arasındadır. Öğleden sonra, kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zamanlar. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenleyeceğimiz yarım gün Petropolis Şehri gezimize katılabilirler.
3. Gün Rio de Janeiro 
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Corcovado Tepesi ve plajlar turumuzu yapacağız. Corcovado Tepesi, deniz seviyesinden 710 metre yükseklikte olup, üzerinde 38 metre yüksekliğinde İsa heykeli bulunmaktadır. Bu tepeye yemyeşil Tijuca ormanının içinden ulaşacağız. Dönüş yolunda ise İpenema ve Coppacabana plajlarını görme imkanı bulacağız. Copacabana, bugün Rio’nun en kozmopolit ve demokratik mahallesi. Plaj boyunca milyon dolarlık lüks daireler ve villaların yanı başında aynı kata 30 daire sığıştırılmış, küçücük apartman daireleri de var. Mahalledeki çeşitliliğe tanık olmak için yürüyüş en ideal aktivite olur. Copacabana’da mesafeler kısa, yollar düz. Ve herkes için, her türden eğlence bulunabilir. Burası, her yıl 2 milyon insanı bir araya getiren meşhur yeni yıl kutlamalarının da yapıldığı yer. Otelimize transfer oluyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ile hava şartlarına uygun olarak ekstra olarak düzenleyeceğimiz Tropik Adalar gezimize katılabilirler. Akşam dilerseniz, ekstra olarak Samba Show eşliğinde akşam yemeğinizi alabilirsiniz. 4. Gün Rio de Janeiro - Iguassu Şelaleleri 
Otelde alınacak kahvaltının ardından, Iguassu’ya olan yolculuğumuz için havaalanına gidiyoruz. Iguasu’ya varışımızda, Iguassu Şelalesi’nin Brezilya tarafını görme imkanı bulacağız. Burada köprü ve platformlardan geçerek Şeytan Boğazı’na ulaşacağız. Şeytan Boğazı 12.000 metreküp suyun boşluğa döküldüğü noktadır. Turumuzun ardından otelimize gidiyor ve dinleniyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan akşam yemekli olarak düzenlenecek Rafa Inn Şovu ekstra gezimize katılabilirler. 5. Gün Iguassu
Otelde alınacak kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Iguassu Nehri’nindeki macera dolu aktivitelere katılabilir helikopter ile tur yapılabilir ya da tropikal kuşları neredeyse ellerinizle besleyebileceğiniz özel parklara gidebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan gümrüksüz alışveriş cenneti olan Paraguay’a yapacağımız ekstra turumuza katılabilirler. 
6. Gün Iguassu-Buenos Aires
Otelde alınacak kahvaltının ardından, şelalelerini Arjantin tarafından ziyaret edeceğiz. Turumuzun ardından havaalanına transfer oluyor ve Buenos Aires’e hareket ediyoruz. Belirlenen saatlerde şehre varışımızda, dinlenmemiz için otelimize transfer. Buenos Aires; muhteşem gece hayatı, her köşeden yükselen tango ezgileri ve eşine benzerine rastlanmaz leziz mutfağıyla Güney Amerika´nın mutlaka görmeniz gereken ülkeleri arasındaki yerinizi alıyor. Yalnız, bu şehrin meraklıları için küçük ama önemli bir not: Buenos Aires´le farklı yarım kürelerde olduğumuzdan, biz burada kışı yaşarken orada yaza girmiş olunuyor. Buenos Aires bir Avrupa başkentinin rahat yaşam tarzı ile Latin Amerika kasabasına has ateşli tutkuyu bir araya getiriyor ve bu kombinasyon pek çok kişi için bir Buenos Aires’i reddedilemez kılıyor. Plajları, sevimli dükkanları, sersemletici havası, renkli mahalleleri ve muhtemelen dünyanın en iyi gece hayatıyla muhteşem bir tatilin tüm unsurları Buenos Aires’te mevcut. Buenos Aires şehir merkezi, geniş caddeleri, koloni mimarisi ve kaldırımlara sıralanmış kafeleri ile herhangi bir Avrupa kentleri kadar gelişmiş bir yapıya sahip. Şehir Fransız, İtalyan ve İspanyol göçmenler tarafından inşa edilmiş ve bu nedenle yerliler (Porteños) hala kendilerini Güney Amerikalıdan ziyade Avrupalı olarak görmektedirler. Şehrin yapraklı parklarında ve bulvarlarında dolaşan bir gezgin kendisini Madrid’de, Paris’te veya Milano’da zannedebilir. Dileyen eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan muhteşem bir tango gösterisi eşliğinde akşam yemeklerini alabilirler.
7. Gün Buenos Aires
Otelde alınacak kahvaltının ardından, şehri keşfe çıkıyoruz. Gezimiz sırasında, Colon Tiyatrosu, San Telmo Meydanı, Hükümet Konağı, Eski Capildo ve Metropolitan Katedrali göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından, kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Delta Tigre Turu’na katılabilirler. 
8. Gün Buenos Aires
Otelde alınacak kahvaltının ardından, kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan tam gün Gaucho Bölgesi Turu’na katılabilirler. 
9. Gün Buenos Aires – Frankfurt 
Otelde alınacak kahvaltının ardından, kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. LH 511 sayılı uçuşumuz ile saat 17:35’de Frankfurt’a hareket. Geceleme uçakta.
10. Gün Frankfurt – İstanbul
Yerel saat ile 10:50’de Frankfurt’a varış. LH 1300 sayılı uçuş ile 12.50’de İstanbul’a olan uçuşumuza devam ediyoruz. Yerel saat ile 16:45’de Istanbul’a Hoşgeldiniz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
? Lufthansa Hava Yolları ile İstanbul – Frankfurt - Rio de Janerio /Buenos Aires – Frankfurt - İstanbul gidiş dönüş uçak bileti
? Buenos Aires - Iguassu / Iguassu – Rio de Janeiro ekonomi sınıfı uçak bileti
? Buenos Aires’te 3 gece Dazzler Towers San Telmo vb. oda – kahvaltı konaklama 
? Iguassu’da 2 gece Viale Cataras Hotel vb. oda – kahvaltı konaklama 
? Rio de Janeiro’da 2 gece Windsor Plaza Coppacabana Hotel vb. oda – kahvaltı konaklama
? Programda dahil olduğu belirtilen tüm transferler 
? Programda dahil olduğu belirtilen tüm turlar 
? Havalimanı ve güvenlik vergisi
? Türkçe rehberlik hizmeti 
? Zorunlu seyahat sigortası
> Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
v Her türlü kişisel harcamalar
v Programda dahil olduğu belirtilmeyen ekstra geziler
v Yurtdışı çıkış harcı
? Otellerde ve uçuşlarda söz konusu olabilecek ek yerel vergiler

 

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

NOT: 3ADIM, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.

3ADIM Turizm ve Seyahat Acentası

FENER MAHALLESI 1987 SOKAK YUSUF BEY APT 14/2 ANTALYA TURKEY

Telefon : + 90 242 3241219   Fax: + 90 242 3241218

info@3adim.com  cpyright 2011 webmaster GAP